CEVRO pořádá ve Žďáru nad Sázavou konferenci na téma "Reforma veřejné správy v souvislostech"

12. března 2004
12 Bře

V sobotu 13. března 2004 od 10.00 hodin pořádá CEVRO ve spolupráci s oblastním sdružením ODS Žďár nad Sázavou konferenci „Reforma veřejné správy v souvislostech“.

Konference, která je určena zejména komunálním a krajským politikům ODS, se uskuteční v prostorách Městského úřadu ve Žďáru nad Sázavou (nám. Republiky 2). Konference je pořádána za laskavé podpory Hanns-Seidel-Stiftung.

Konference je rozděliliena do tří bloků. V prvním bloku pohovoří senátor a primátor města Teplice Jaroslav Kubera o změnách ve státní správě. Druhý blok je věnován perspektivám spolupráce krajských a obecních samospráv, o kterých bude hovořit zástupce hejtmana Kraje Vysočina Miloš Vystrčil. V závěrečném bloku věnovaném možnostem těsnější spolupráce samospráv vystoupí starostové Žďáru nad Sázavou, Žirovnice a Měřína Jaromír Brychta, Milan Šmíd a Ivo Rohovský.  Po úvodních vystoupeních bude v každém bloku následovat diskuse. Účastníky konference pozdraví také místopředsedkyně ODS a Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová a čelný kandidát ODS do Evropského parlamentu Ivo Strejček

„Konference je součástí vzdělávacích aktivit, které CEVRO pořádá v souvislosti s letošními krajskými volbami. Následovat bude celá série dalších seminářů a také vydání Průvodce krajského pravicového kandidáta – příručky určené všem kandidátům ODS“, říká Ladislav Mrklas, ředitel CEVRO.

V Praze dne 10. března 2004
                         
 Ladislav Mrklas
                    ředitel CEVRO

11.03.2004
CEVRO