CEVRO ŠKOLÍ KANDIDÁTY ODS DO KRAJSKÝCH ZASTUPITELSTEV

11. ledna 2005
11 Led

Dne 17. září 2004 pořádá CEVRO ve spolupráci s Občanskou demokratickou stranou informační a komunikační seminář pro kandidáty ODS do krajských zastupitelstev. Seminář se uskuteční v Domě kultury Nová Huť v Ostravě (adresa: Nám. SNP 1, Ostrava).

Semináře se zúčastní čelní kandidáti ODS do krajských zastupitelstev z Pardubického, Libereckého a Královehradeckého kraje.

V pátek v 16.00 hodin se uskuteční odborná a komunikační příprava účastníků semináře. Oblasti právního minima krajského zastupitele se bude věnovat Dr. Petr Kolář, právník, poslanec, finanční minimum přednese ing. Jaroslava Kypetová, ekonomka, Ministerstvo financí ČR a otázkám evropského minima krajského zastupitele se bude věnovat ing. Jiří Pstružina, ekonom, Institut pro strukturální politiku. Nedílnou součástí semináře pak bude komunikační a mediální trénink pod vedením psychologa Jiřího Frgala z Agentury Spektrum.


„Tento seminář je dalším  výstupem celoročního projektu CEVRO ke krajským volbám, jehož smyslem je všestranná příprava krajských kandidátů na volební kampaň. Součástí tohoto projektu je také prezentace publikace Průvodce krajského pravicového kandidáta, sborník textů určený nejen pro kandidáty do krajských zastupitelstev. Projekt bude pokračovat semináři pro další kandidáty, které se uskuteční v dalších regionech“, říká ředitel CEVRO Ladislav Mrklas.

16.09.2004
CEVRO