CEVRO ŠKOLÍ KANDIDÁTY ODS DO ZASTUPITELSTVA ZLÍNSKÉHO KRAJE

11. ledna 2005
11 Led

V sobotu 18. září 2004 pořádá CEVRO ve spolupráci s Občanskou demokratickou stranou informační a komunikační seminář pro kandidáty ODS do zastupitelstva Zlínského kraje. Seminář se uskuteční od 09.00 hodin v penzionu Pomněnka (adresa: Příční 292, Luhačovice).

Seminář je rozdělen do čtyř částí. První je komunikační a mediální trénink pod vedením zkušeného psychologa Jiřího Frgala z Agentury Spektrum. Následují kratší přednášky pojednávající o právních, finančních a evropských souvislostech krajské politiky. O právních souvislostech bude hovořit analytik Parlamentního institutu a CEVRO Petr Kolář. Následovat bude přednáška ekonomky Jaroslavy Kypetové o finanční aspektech. Na závěr pak přijde na řadu přednáška Jiřího Pstružiny z Institutu pro strukturální politiku, který bude hovořit zejména o evropských fondech a problémech spojených s jejich čerpáním na úrovni krajů.
 

„Tímto seminářem pokračuje celoroční projekt CEVRO ke krajským volbám. Jeho smyslem je všestranná příprava krajských kandidátů nejen na volební kampaň, nýbrž také na výkon mandátu krajského zastupitele. Součástí  projektu je také čerstvé vydání Průvodce krajského pravicového kandidáta, tedy publikace, kterou obdrží všichni kandidáti ODS do krajských zastupitelstev. Projekt bude pokračovat semináři pro kandidáty v dalších osmi regionech“, říká ředitel CEVRO Ladislav Mrklas

16.09.2004
CEVRO