CEVRO SPOUŠTÍ NOVÝ INTERNETOVÝ PORTÁL VOLEBNÍFAKTA.CZ

02. února 2006
02 Únor

Dnes spustilo CEVRO nový informační portál, který si za cíl klade uvádět na pravou míru výroky premiéra Paroubka a dalších členů ČSSD. Portál bude vnášet reálná fakta do předvolebního mumraje a seriózně informovat. 

Expertízy vypracované předními českými ekonomy, právníky, politology, sociology a dalšími odborníky na jednotlivé otázky novinářům, politikům i občanům usnadní orientaci v době, kdy jsme stále častěji atakování zkreslenými, nepravdivými a realitu zkrášlujícími výroky. Výroky budou denně aktualizovány. Zejména pak v návaznosti na předpokládaná nová vystoupení a předvolební proklamace vůdčích představitelů ČSSD.

 Portál Volebnífakta.cz bude fungovat nejméně do data voleb do Poslanecké sněmovny. CEVRO však nevylučuje ani jeho další provozování, bude-li to vzhledem k politickému vývoji prospěšné.

Seriózní a vážný tón portálu budou odlehčovat původní i převzaté aktuální vtipy a karikatury s politickým podtextem.

„Portál VolebníFakta.cz vznikl, protože výroky Paroubka a spol. jsou stále více přitažené za vlasy. Také chceme, aby občané v naší zemi znali fakta o důsledcích dlouhého vládnutí ČSSD.“, říká Ladislav Mrklas, ředitel CEVRO.

19. ledna 2006

CEVRO