Jaká jsou vaše tři největší přání do nadcházejících voleb?

31. května 2006 - redakce
31 Kvě

Oldřich VojířOldřich Vojíř
poslanec PSP ČR

 1. Vyburcovat celou členskou základnu a vést kontaktní kampaň, která bude viditelná, korektní a budeme v ní nabízet potřebné a splnitelné.
2. Přesvědčit voliče, že po osmi letech vládnutí ČSSD nastal čas na změnu, která by kladla důraz na konzervativní hodnoty jakými jsou například tradice, rozvážnost, odpovědnost. V demokracii je běžné, že po určitém období musí přijít korekce, která posune podmínky života vpřed a odstraní extrémy, které zatěžují, korumpují a musí se na ně vynakládat velké finanční prostředky.
3. Své poslední přání vyjádřím stručně. NEJDE O MOC, JDE O VŠECHNO!

 Jiří Papež
Jiří Papež
poslanec PSP ČR

 Přál bych si samozřejmě, aby ODS zvítězila ve volbách, a to navíc způsobem, který umožní realizaci našeho programu v plném rozsahu. Dále bych si přál, aby se silně omezil vliv komunistů, nejlépe, aby se nedostali do parlamentu, i když vím, že to je asi opravdu jen sen. Také bych si přál nalézt klidnou chvíli na dovolenou se svou manželkou a dětmi, toho času na ně mám během roku fakt málo. Všem pak krásné léto.

 Petr Židek
Petr Židek
člen ODS, student LKA

 Asi největší mé přání je, aby všichni pochopili, že nesmějí připustit ďábelské spojení ČSSD a KSČM, neboť jak se zdá, tak to nejsou dvě strany, ale pouze dva díly strany jedné. Rád bych, aby se podařilo sestavit silnou vládu, která bude mít možnost a prostor udělat efektivní a potřebné změny. A nakonec, aby se díky výsledku voleb dostali komunisté a jim podobní do pozice, ve které nebudou mít možnost ovlivnit nic důležitého v tomto státě.